Autorski projekt "Drive&Climb"

realizowany jest cyklicznie raz w roku przez Szkołę Wspinania "Qubs Team" (www.wspinanie-paklenica.com). Przypada na okres 19-31 lipca.

Pierwsza edycja w 2013 roku, zakładała przebycie 4,000 km i odwiedzenie 4 rejonów wspinaczkowych.
W grę wchodziło wspinanie w niemieckiej Frankenjurze, oraz 3 rejonach na terytorium Francji: Orpierre, Chateauvert oraz Gorges Du Tarn.
Każdy z rejonów charakteryzuje się inną specyfiką. Zarówno ze względy na długość dróg, ubezpieczenie ich w stałe punkty asekuracyjne, napotkane formacje, chwyty, czy chociażby otaczający nas coraz to pięknieszy krajobraz. Wraz ze zbliżaniem się do ostatniego Gorges Du Tarn faktycznie oko bielało ze zdumienia, a drogi stawały się coraz dłuższe i piękniejsze.

Celem jest propagowanie tego pięknego sportu, a także uświadamianie czym tak naprawdę jest wspinanie. Każdy odkryje na własnej skórze w jaki sposób wpływa na nasze życie i jak kształtuje naszą osobowość.
Projekt uzyskał miano sponsorowanego przez firmy, bez których wyjazd nie doszedłby do skutku. Za wsparcie dziękujemy firmom: G4, CLS24, 330.pl oraz Qubs Team Usługi Wysokościowe.

Zapraszamy wszystkich chętnych na kolejną edycję projektu "Drive&Climb 2" w lipcu 2014 roku.
Zobaczymy, gdzie tym razem poniesie Nas wyobraźnia organizatorów :). 

Głównym celem jest po prostu..


WSPINANIE !